WYCIECZKA NA SŁOWACJĘ

SZCZYRBSKIE PLESO – JASKINIA BIELSKA

Słowacja to wyjątkowy kraj. Na stosunkowo małej powierzchni można tu znaleźć prawie wszystko, Połączenie pięknej przyrody, doskonale zachowanych zabytków kultury oraz stale rozwijającej się infrastruktury turystycznej pozwali zadowolić najbardziej wymagających turystów.

 

  • wyjazd 4-osobową koleją linowa Solisko Express z dolnej stacji Jeziora Szczyrbskiego aż do wysokości 1 814 m n.p.m. z której roztaczają się wyjątkowe widoki do doliny, na Krywań, romantyczne Szczyrbskie Jezioro czy szczyt Kráľova hoľa.
  • Szczyrbskie Pleso – najwyżej położone uzdrowisko na Słowacji, spacer wokół jeziora, które jest piątym co do powierzchni stawem tatrzańskim,
  • Jaskinia Bielska Jednymi z najchętniej odwiedzanych atrakcji turystycznych po słowackiej stronie Tatr są jaskinie. Nic w tym dziwnego – po pierwsze, jaskinie Niżnych i Bielskich Tatr są naprawdę wspaniałe, pod względem wielkości i urozmaicenia szaty naciekowej nie może się z nimi równać żadna jaskinia w naszym kraju.

link do pdf:

koszt wycieczki:

130,00 zł przy 40 – 45 osobach płatnych* + wstępy

cena zawiera:

przejazd autokarem, opiekę pilota, opłaty parkingowe, drogowe, obiad, ubezpieczenie NNW i KL TUiR Allianz Polska S.A, podatek Vat cena nie obejmuje: biletów wstępu (ok. 22 euro), świadczeń nie wymienionych w ofercie

UWAGA:

Wymagane jest wygodne obuwie o twardej podeszwie, kurtka nieprzemakalna lub peleryna.


* W przypadku zmiany liczby uczestników kalkulację wycieczki przygotowujemy na życzenie klienta.

ZAPRASZAMY