Wycieczka do Kopalnia Soli Bochni
i Browaru Okocim w Brzesku

Program wycieczki:

  • wyjazd w godzinach rannych,
  • Bochnia zwiedzanie Kopalni Soli Bochnia – podstawowa trasa z podziemną Ekspozycją Multimedialną, następnie podziemna przeprawa łodzią – w towarzystwie flisaków, barwnie opowiadających o tajemniczych zakamarkach bocheńskiej kopalni, turyści pokonują odległość 120 m w zalanej solanką komorze. Zwiedzanie zabytkowej kopalni soli w Bochni to niezwykła podróż przez najpiękniejsze wyrobiska kopalni obejmujące Poziom August i Sienkiewicz oraz Międzypoziom Dobosz. Unikatowe komory solne o charakterystycznym kształcie i układzie geologicznym, piękne wykute w soli kaplice, rzeźby solne oraz narzędzia i urządzenia górnicze tworzą wyjątkowe, zadziwiające podziemne miasto.
  • obiad pod ziemią w Komorze Ważyn
  • przejazd do Brzeska
  • zwiedzanie Browaru Okocim– zobaczymy z bliska na czym polega i jak przebiega proces produkcji piwa. Spróbujemy jak smakują surowce i gotowe produkty w różnych odmianach i na różnych etapach produkcji, a przy okazji poznamy tajemnicę i historię jednego z najstarszych browarów w Polsce. Zwiedzanie obejmuje Izbę Tradycji, Produkcję Piwa, Pakowanie oraz Panel Degustacyjny.
  • Powrót w godzinach popołudniowych. Zakończenie wycieczki.

link do pdf:

koszt wycieczki:

175,00 przy 40 – 45 osobach płatnych*

cena zawiera:

przejazd autokarem, zwiedzanie Kopalni Soli w Bochni – trasa podstawowa z Podziemną Ekspozycją Multimedialną, podziemna przeprawa łodziami, obiad w komorze Ważyn, zwiedzanie Browaru Okocim w Brzesku, opiekę pilota wycieczek , opłaty parkingowe, podatek Vat

ZAPRASZAMY


* W przypadku zmiany liczby uczestników kalkulację wycieczki wykonujemy na życzenie klienta.