Jarmark świąteczny

WIEDEŃ + BRATYSŁAWA

z noclegiem

Weź udział w wyjątkowym jarmarku świątecznym, skosztuj tradycyjnych specjałów regionalnych, wsłuchaj się w koncertujących muzyków, wybierz najlepsze świąteczne prezenty dla swoich bliskich.

  1. 02.12.2018; 08-09.12.2018; 15-16.12.2018

1 dzień
Wyjazd z Krakowa o godz. 01:30, z Bielska – Białej o godz. 04:20. Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd do
WIEDNIA w godzinach porannych. Zwiedzanie Ringstrasse, Opera, Hofburg (zimowa rezydencja cesarska), Teatr Dworski, spacer po Starym Mieście: ulica Graben  z wierzą Morową, Katedra św. Szczepana, Ratusz – to tutaj będzie czas na udział w spektakularnym, kolorowym i pachnącym grzanym winem jarmarku bożonarodzeniowym. Wieczorem przejazd na Słowację. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Bratysławy. Obiadokolacja* i nocleg.

2 dzień
Śniadanie. Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd na Wzgórze Zamkowe: panorama
BRATYSŁAWY, Hrad i gmach parlamentu. Spacer do Katedry św. Marcina – miejsca koronacji królów z dynastii Habsburgów, Rynek Główny z Rynkiem Franciszkanów, Pałac Prymasowski, Stary Ratusz (Radnice), Brama Michalska. Czas wolny i udział w jarmarku w stolicy Słowacji. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do kraju w późnych godzinach nocnych.

* dopłata do 1 obiadokolacji: 45 zł.

koszt wyjazdu od 339,00 zł/os.

Cena zawiera: przejazd autokarem klasy lux (WC, DVD, barek, klimatyzacja) lub busem (klimatyzacja), 1 nocleg ze śniadaniem w hotelu **/*** k/ Bratysławy (pokoje 2-,3-osobowe z łazienkami, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW do 2 000 EUR, KL do 15 000 EUR, bagażu do 200 EUR, podatek VAT.

Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i za usługi przewodników lokalnych: ok. 30 EUR.
Cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie.
 

ORGANIZATOR: BIURO PODRÓŻY „ARION TOUROPERATOR” Sp. z o. o, ul. Karmelicka 32, 31-128 Kraków