Jarmark świąteczny

PRAGA express

Niezapomniany wyjazd na Jarmark Bożonarodzeniowy pozwalający poczuć magię Świąt na wspaniałym festynie. Jest to doskonała okazja, aby zobaczyćżne historyczne miejsca i nacieszyć oczy piękną architekturą świecką oraz sakralną.

 

TERMINY WYJAZDÓW:

30.11-02.12.2018; 07-09.12.2018; 1416.12.2018

PROGRAM WYCIECZKI:


DZIEŃ 1
Wyjazd z Krakowa o godz. 23:00, przejazd w kierunku Czech.

DZIEŃ 2
Przyjazd do
PRAGI w godzinach porannych, spacer po mieście rozpoczniemy od Klasztoru na Strachovie, następnie Hradczany: Loreta, Nowy Świat, zabudowa pałacowa, Hrad: Katedra św. Wita, Zamek, Złota Uliczka (dodatkowo płatne bilety wstępu). Mała Strana: Pałac Waldsteina, Kościół św. Mikołaja, Rynek Małostrański, Most Karola. Spacer po dawnej żydowskiej dzielnicy Josefov, gdzie zobaczymy zachowane synagogi (m.in. Wysoka, Klausa, Hiszpańska). Następnie udamy się na stare miasto gdzie zobaczymy: Rynek, Ratusz z zegarem Orloy, Pomnik Husa, Kościół Matki Boskiej przed Tynem, ul. Celetna, Brama Prochowa, secesyjny Dom Miejski, Karolineum. Czas wolny na uczestnictwo w jarmarkach Bożonarodzeniowych. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

DZIEŃ 3
Przyjazd do poszczególnych miast w godzinach nocnych.

koszt wyjazdu 209,00 zł/os.

Cena zawiera: Przejazd autokarem lub busem klasy turystycznej; program turystyczny; opiekę pilota; ubezpieczenie NNW + KL; turystyczny fundusz gwarancyjny; VAT; gwarancję niezmienności ceny; dzieci do 12 lat – zniżka 10%

Cena nie zawiera: Dodatkowe opłaty związane z realizacją programu: koszty związane z realizacją programu /bilety wstępu do zwiedzanych obiektów/ – 250 KC; opłata za system tour guide (obowiązkowa) – 15 zł

WAŻNE INFORMACJE:
1. Do poruszania się po krajach należących do strefy Schengen potrzebny jest dokument podróży – dowód osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o paszporcie dla dzieci.
2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.

3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki – 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.
4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe – brak.
5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta. Szacunkowa godzina powrotu do Krakowa ostatniego dnia imprezy turystycznej ok 04:00-07:00.

ORGANIZATOR: BP Abdar ul.A.Brody 33c, 43-450 Ustroń; o. Kraków: ul. Kościuszki 30/2, 30-105 Kraków