Jarmark Bożonarodzeniowy


SALZBURG Express

 

Niezapomniany wyjazd na Jarmark Bożonarodzeniowy pozwalający poczuć magię Świąt na wspaniałym festynie. Jest to doskonała okazja, aby zobaczyćżne historyczne miejsca i nacieszyć oczy piękną architekturą świecką oraz sakralną.

TERMINY WYCIECZKI:

30.11-02.12.2018, 07-09.12.2018, 14-16.12.2018

DZIEŃ 1
Wyjazd z Krakowa o godz. 20:00, z Bielska-Białej o godz. , przejazd w kierunku Salzburga.

DZIEŃ 2
Przyjazd do
SALZBURGA w godzinach porannych, spacer po mieście: pałac biskupi Mirabell, Getreidegasse – jedna z najstarszych i najpiękniejszych ulic miasta, Dom Mozarta, Opactwo Św. Piotra, Katedra Św. Ruprechta, katakumby, Residentzplatz, pomnik Mozarta. Dla chętnych wjazd kolejką linową do twierdzy Hochensalzburg, panorama miasta z widokiem na alpejskie szczyty. Czas wolny na uczestnictwo w jarmarku świątecznym. Wyjazd z Salzburga w godzinach wieczornych.

DZIEŃ 3
Przyjazd do poszczególnych miast w godzinach porannych.

koszt wyjazdu 309,00 zł/os.

W ramach ceny zawarte są:
Przejazd autokarem lub busem klasy turystycznej; opiekę pilota; ubezpieczenie NNW + KL; VAT; turystyczny fundusz gwarancyjny (10zł); gwarancję niezmienności ceny; dzieci do 12 lat – zniżka 10%

Cena nie zawiera:

Dodatkowe opłaty związane z realizacją programu:
– Obligarotoryjne koszty związane z realizacją programu (bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnik miejski) – 25 Euro; – Opłata za system tour guide (obowiązkowa) – 15 zł

Dodatkowe ubezpieczenia:
– Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 4,55%; Ubezpieczenie choroby przewlekłe – 5,94zł/osobę/dzień

WAŻNE INFORMACJE:
1. Do poruszania się po krajach należących do strefy Schengen potrzebny jest dokument podróży – dowód osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o paszporcie dla dzieci.
2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.
3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki – 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.
4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe – brak. 5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta. Szacunkowa godzina powrotu do Krakowa ostatniego dnia imprezy turystycznej ok 06:00-08:00.

ORGANIZATOR: BP Abdar ul.A.Brody 33c, 43-450 Ustroń; o. Kraków: ul. Kościuszki 30/2, 30-105 Kraków